hiányzó linkek

Kedves Sorozatbarát!
A Beyond the clouds c. sorozat 1. és 8. epizódjához nincs link. Lehetséges pótolni?
Nagyon jó lenne!!!!
Köszönettel: Hárs Piroska

• Kedves Sorozatbarát!
    Kedves Thoma!
    A White Christmas 4. és 6. rész feltöltését szeretném kérni, nagyon köszönöm!
    Gyulainé Marika
  • szerkesztette ezt: January 17
    Sziasztok! A gyűjtő 3 évadjának a linkjei törölve vannak (vidstore), mindenhol a video not found üzenet jön ki. Nem mertem kukába dobni, mert nem tudom elhinni, tegnap hajnalban még néztem a 2. részt. Csak az a link van, ha tényleg törölték feltennétek újra? Nagyon köszönöm! (megtaláltam az Indán, de mivel ugye nem az én feltöltésem, nem tudom mi a teendő megosztani itt is)
  • @Thankso nincs törölve , nem tudom mit néztél, semmi baja
  • Ma működik, fogalmam sincs mi történhetett, azért nem is jelöltem a kukára. Kitisztítottam a laptopot, újraindítottam, mindig ugyanaz jött elő. Hány link kerülhetett kukába így vajon, hogy azt hitték nincs már fenn! Köszönöm azért!
  • nagyon sok :D tavaly pl 32 ezernél is több
  • @Gymarika rajta vagyok :)
  • Sziasztok!
    Érdeklődni szeretnék a Kalp Atisi című török sorozat hiányzó linkjei mikor lesznek pótolva? Vagy igaz-e az, amit a hozzászólásokban írnak, hogy nem lesz feltöltés, mert valami facebook-os csapat a fordító, és hogy ők nem töltik fel?! Köszönöm a választ!
  • szerkesztette ezt: February 5
    @bungyesz MRebecca tegnap írta: 7 résztől fizetős 2500ft :joy: röviden beszívatták a nézőket pár résszel majd pedig pénzüket követelik , szívás :D
  • Basszus, köszi a választ!! Ennyit a török sorozatokról, eddig bármelyiket választottam, nem tudtam végignézni, általában a fordítók csesztek ki velünk... megint... Vagy én nem jól választok? :-)
  • szerkesztette ezt: February 5
    @bungyesz egyes fordítók ezeknél a török sorozatoknál erősen elszórakoznak a nézőkkel, csoportról csoportra költöznek , a dolgaikat meg úgyis letörlik a fenébe bárhova töltik fel ,viszont előre kérik a pénzt ... úgyhogy mindenki vonja le a következtetést és nem ajánlom ilyesmire hogy valaki fizessen egy vasat se.
  • Bizom benne, hogy jó helyen járok.Szeretném megnézni az Okkupert és a Wallander link
    hiányos részeit.Valószinüleg nem csak én hiányolom a hiányzó részeket.Kedves hozzáértők kérem a segítségeteket. Köszönöm.
  • @Karenka
    Wallander -t felrakom
  • Köszönöm a segítségedet !
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.
Pantera Negra Torrent (2018) Dublado e Legendado – Download | HD An Affair to Die For | Klettern (6)