Nem induló videók

Sziasztok!

Firefoxal napok óta nem indul egyetlen videó sem. Rányomok a linkre, az oldal eltűnik, mintha átugrana a lejátszáshoz, de ehelyett visszatér a sorozatbarát oldalára. Mi lehet a hiba? Eddig tökéletesen működött... :(

• szerkesztette ezt: January 20
    Ha visszadob a főoldalra: Adblocker-t,uBlock és az összes reklámblokkolót kapcsold ki, szét blokkoljátok mostanában az egész oldalt utána csodálkoztok, hogy nem megy semmi... :) mozillával más problémák is voltak próbáld ki a chrome-ot helyette
  • Sziasztok!Segítséget szeretnék kérni.Többszöri próbálkozás után se indul el semmi.Rámegyek a linkre és azt írja ki,hogy biztonsági hiba és utánna megjelenik egy nagy piros oldal,hogy:A megnyíló oldal rosszindulatú programot tartalmaz.Sajnos teljesen tanácstalan vagyok,mert eddig nem volt gond a linkek lejátszásával.Minden válaszért és segítségért előre is hálás vagyok.Köszönöm.

• szerkesztette ezt: January 22
    @Satoyaris85
    Használd a legújabb Chrome böngészőt, reklám blokkolokat kikapcsolni ezen az oldalon. Persze megint nem tudni hogy milvel szeretnéd nézni (telefon,tablet,windows,mac,android )
    http://p.coldline.hu/2019/01/22/3042619-20190122-sNMa7x.png
  • Kedves Ingyen!Köszönet a válaszért és tanácsért!!!
  • osszes sorozat es osszes reszét nem tudom lejatszani mer a virus irtom veszelyes iteli ma reggel ota!!!!
  • Nálam is komoly gond van, hiába vettem fel a *http://thouth.net* oldalt a kivételek közé a nod32 "HTML/ScrInject.B trójai" vírust jelez átállítottam a hirdetés típusát coinhive-re, de így minden film előtt kb. 15 percet kell várnom (lassú gépem van :neutral: ) Ez így elég zűrös.
  • szerkesztette ezt: January 23
    @mspityu
    Használd a Windows tűzfalát amíg javul a helyzet ,biztos születik valami megoldás.
  • Szia @mspityu! A facebook lehetőség jobb, csatlakozz.
    @Propolisz
    Az nem tűzfal :smiley:
    Neki a NOD jelez és ha kikapcsolná akkor használja ideiglenesen a Win tűzfalat,
    bár azt hiszem automatikusan visszakapcsol ,bár XP és Win7 estében nem vagyok biztos,
    ...oda kell figyelni .
    @propolisz kösz, jó ötlet volt így már tökéletes. @Ingyen igaz, de a tűzfal ment és facebook volt a megoldás és a sorozatmánia tényleg érdekes, örülök, hogy regisztráltam.
  • Oké :) Akkor hála @Propolisz -nak :smiley:
  • Szívesen @mspityu :). @Ingyen, tudom, hogy nem tűzfal :). Az is egy oldaltámogatási lehetőség.
    @Propolisz :smile: tudom már kiléptem :smiley:
    Kell a lóvé az oldalnak :smile:

• Az is ad, @Ingyen :), nem véletlenül került be.
  • @Propolisz
    Az igazság az hogy nem szeretem semmilyen formáját ,csak mert kötelező azért :smile:
    Szigorúan munkatársak -család 50 valahány ism :smile: néha sok az is
  • @mspityu @Propolisz
    Páran már beléptünk a NETT -be!! :smiley: (ketten)
    Nod Ellenesek Tisztes Társasága
  • Ahogy gondolod, @Ingyen :). Szerintem tapasztaltad már, itt semmi nem kötelező, a kulturált megnyilvánuláson kívül. Csak ajánlott, aztán vagy tud sorozatot nézni vagy nem.
  • Ez jó társaság :D
  • @Propolisz :) Te ismersz engem régóta ÉN nem nézek sorozatot pláne itt :smiley:
  • @Propolisz általában akadékoskodnak de valamit valamiért vagy megfogadják a tanácsokat vagy nincs videózás :D
  • Így igaz @benassy, ahogy írtad.

@Ingyen, azt nem tudtam, hogy nem nézel sorozatokat, ennek ellenére rendesen pótlod őket. Le a kalappal előtted 🎩
  • @Propolisz Ha nézek akkor azt nézem a gépemről, amit később felteszek na nem sokat Főleg BBC-t meg skandinávot :smile:
  • Ahhoz képest, hogy @Ingyen nem néz sorozatokat itt, ajánlani azért elég jókat tud! :D :D
  • @Ingyen! köszi, - előjegyzem magamnak - de a jó krimiket és bűnügyi filmeket szeretem! Most alig várom True detective folytatásait! :D
  • @benassy Értem én, hogy ez sem jó, de az sem, hogy 25 reklámot kell bezárnom ahhoz, hogy elinduljon egy sorozat... És nem túloztam... :(
    De azért köszönöm a tippet, így már működik.
  • Üdv! Én a vírusirtót és a reklámblokkolót is kokapcsoltam a Chrome-ban, de így sem indul al egy videó sem. Mit tehetek még?
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.
ticking clock torrent | #84 - Chapter 84 01-19-2016 | converter powerpoint em pdf