Thai sorozatok:)))

Sziasztok

Találtam egy nagyon klassz thai sorozatot de sehol nincs fent magyar felirattal. Érdeklődnék hogy nem tudja e esetleg valaki hogy hol tudnák nekem lefordítani vagy valami hasonló? Vagy itt a sorozatbaráton szerintetek nem lesz elérhető egy idő után?

Előre is köszönöm a segítséget:)))

• @eviurban talán, ha megírnád a sorozat címét utána tudnék nézni.
  • Tra barb see chompoo
  • Sziasztok!A “Fox in the screen”2 -dik évada helyett a”Fox’s summer” 2-dik évada jön be a vikis linken.Esetleg valaki ki tudná javítani a “Fox in the screen”2-dik évadára,köszönöm!
  • szerkesztette ezt: February 12
    @eviurban az első rész van meg magyar felirattal, a többi csak angollal. Ha így is érdekel írd meg. ( @Baron ez nem igazán az a topik, ahol erről van szó, ha utána néznél a fox in the screen-röl több más beszélgetés is szól, írjál oda! :rage: )
  • @mspityu azt tudom láttam az első részt azért fogott meg a sorozat és nagyon szeretném folytatni de az angol tudásom az nem a legerősebb ezért szerettem volna magyar fordítással nézni. De ezek szerint te sem találtad meg.
  • @eviurban úgytűnik a fordítók a GB-LB-husub eltünt, legalább is a hozzászólásokra nem reagálnak és a neten sem lehet őket megtalálni. Ezt az egy részt fordították azután olajra léptek.:weary:
  • Hát ez szomorú:( azért köszönöm.
  • @eviurban szivesen, örülök, hogy segíthettem, kár hogy az eredmény negatív lett. :disappointed:
Jelentkezz be or Register a hozzászóláshoz.
Concentration | Battle Creek | Ghost of the Well Lidia